/* The Modal (background) */ .modal { display: none; /* Hidden by default */ position: fixed; /* Stay in place */ z-index: 1; /* Sit on top */ padding-top: 100px; /* Location of the box */ left: 0; top: 0; width: 100%; /* Full width */ height: 100%; /* Full height */ overflow: auto; /* Enable scroll if needed */ background-color: rgb(0,0,0); /* Fallback color */ background-color: rgba(0,0,0,0.4); /* Black w/ opacity */ } /* Modal Content */ .modal-content { background-color: #fefefe; margin: auto; padding: 20px; border: 1px solid #888; width: 80%; } /* The Close Button */ .close { color: #aaaaaa; float: right; font-size: 28px; font-weight: bold; } .close:hover, .close:focus { color: #000; text-decoration: none; cursor: pointer; }

Dijital Akademi, her seviyede fotoğraf çekmeyi sevenler için danışmanlık hizmetleri verir. Bunun için temel ve ileri düzey seminerler düzenler. Fotoğraf ekipmanı almak isteyenler için en doğru ekipmanın seçilmesi için önerilerde bulunur. Fotoğraf gösterileri, fotoğraf kursu ve sohbet toplantılarıyla fotoğraf severler için sıcak bir paylaşım ortamı sunar.


Haberler 

Dijital Akademi kurucusu Melih Özbek TEDx Konuşmasında yazılım sektöründen fotoğrafçılığa nasıl geçiş yaptığını anlatıyor:Dijital Akademi Sanal Fotoğraf Makinasını gördünüz mü?

Tıklayın, deneyin!


Seminerler

Şu anda tüm seminerlerimiz başladı ve devam ediyor. Eğer yeni bir seminer açıldığı zaman haberdar olmak isterseniz, lütfen sağ taraftaki "Etkinlik ve Seminerlerimizden Haberdar Olun" Formumuzu doldurunuz.

Bizi Takip Edin!